Miley Cyrus’un Çılgın Video Klıbi izle

Miley Cyrus’un Çılgın Video Klıbi izleMiley Cyrus klipleri, Yayınlanan haberlere göre bayan sanatcı zirveye doğru hızla tırmanırken yayınladığı ve yaptığı klipte neler var neler! Beton kırmaya insan bu kadar özenirmi ya! Birde üzerinde hiç bir şey olmadan betonu kırmakta kullanılan büyük top demirin üzerine çıkarak duvarlara vuruyor kendini.

Klip başlarken gözlerinden akan yaşlara, tamam bu duygusal bir müzik olacak ama ortalara doğru geldiğinizde gözleriniz açık kalarak neydi böyle nasıl yapmışlar diyorsunuz. Türkiye’de olmuş olsaydı bu klip eğer daha yayına çıkmadan rtük yasaklar, engellerdi. Daha bırakın yayına girmeyi inceleme sonrasında üstüne para cezası bile yer.

Klibin en uyuz olduğum yeri sandeviç ekmeğinin üstüne oturmasıydı hem sinirleniyorsunuz hemde yayınlıyorsunuz videoyu diyenler için sorularına cevap vermek istiyorum. Haklısınız burdaki amacım herkez görsün böyle bir pislik yapılırmı diye göstermek istedim böyle klipler zirveye oturuyorsa yurt dışında onlarda yiyeceklere bu şekilde saygı var. Nedense bu onlar için günah olmuyor pislikler ya çok kızdım gerçekten.

Bu dediğim 2′ci videoda var.

Tıkla ve Hemen Sohbet Et


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: