Diyarbakır Kürt Kız arkadaş Bul

Diyarbakır, Kürt Kız arkadaş Bul, Diyarbakır Kameralı Arkadaş, Genelde hayatımı ve yaşantımı doğa ile başbaşa geçirmekteyim aslen dıyarbakırın bir köyünde kalıyorum ama ismini söyleyemeyeceğim belki çok ilerleyen zamanlarda o kişiye güvenirsem ona herşeyimi anlatmak istiyorum. Kendimi ifade edeyim biraz 23 yaşındayım asıl ismim zeliş ev hanımıyım okuyamadım okula gidemedim ailemin durumları iyi değildi ve fırsatlarım olmadı bu konuda söylenebilecek ne var bilmiyorum fakat bende okula gitmek diğer çocuklar gibi çocukluğumu yaşamak isterdim neyse olmadı sizi daha fazla sıkmak istemiyorum bu konu hakkında.

Nelerden hoşlanırım nelerden nefret ederim bilmeniz gerekenler o şanslı erkek bunları bilse iyi olur çünkü bu iki madde ondan ya uzaklaştırır, yada yakınlaştırır. Yalan konuşmayacak bana asla ve kesinlikle yoksa silerim hiç bir sevecenliği sevgisi kalmaz gözümde yalan konuşan insan herşeyi yapar benim gözümde o yüzden bu konuda lütfen çok duyarlı olsun insan olsun gerçekten adam olsun canımı alsın. Her zaman iyi insanlara kötü davranmaktan veya davranan insanlardan nefret ederim bir söz vardır bir kaşık suyun içinde o kişiyi bğasım gelir.

Sevdiğim konular eş yada eş adayın anlayışlı olgun maddi manevi anlamda sorunları olmaması ve dediğim gibi tam bir beyfendi olmasını istiyorum özelliklede herşeyi görmüş geçirmiş olmalı, daha önceki yaşantısı beni ilgilendirmez ama geçmiş hayatını tekrar geri getirip aramıza sokmasını istemiyorum böyle bir şey yok yani.

Daha önce evlenmiş boşanmış ve tamamen ilişkisini bitirmiş olmalı anlıyorsunuz sanırım önceki eşinden çocuk kabul ederim neden ederim çünkü en mahsum çocuklardır benim gözümde kendi çocuğum gibi bakar ilgilenirim her ihtiyacını karşılarım eğer okula gitmiyorsa bile onu kesinlikle okula gönderirim, göndertirim.

Alakalı Etiketler
 • Çıplak kız resmi
 • Turbanli ciplak resimleri
 • Kurt bayan sıkısı
 • ciplak kiz resimleri indir
 • türbanlı kızların Çıplak Resimleri
 • seksi kız resimleri
 • Cıplak kızların resımlerı
 • turbanli ciplak kizlar
 • ciplak kiz resim
 • türbanli ciplak kiz resimleri
Tıkla ve Hemen Sohbet Et

6 Yorum

 1. ben diyarbakırlı beni mle fülürt edecek bir bayan arıyorum her türlü memnun ederim ara.

  Cevapla
 2. Sizi gerçekten tanımak isterdim geçmişinizi okudum ortak yönlerimiz çok oldugunu düşünüyorum ciddi anlamda tanışmak yada konuşmak isterseniz mutlaka yanıtınızı bu sayfa içinde beklerim iyi günler hanım efendi.

  Cevapla
 3. Merhaba bende kürt’üm ve sizi çok beğendim arkadaş olmaya ne dersin? Sizi çok mutlu ederim her istediğini karşılarım ama en önemlisi kalben sevgiye doyurabilmektir inan benim sevgim ikimizede yeter diye düşünüyorum bana bir cevap yaz lütfen sizi bekleyeceğim.

  Cevapla
 4. Almanya da yaşıyorum iş veren olarak calışıyorum ve yardım sever biriyim benimle tanışmak ciddi anlamda görüşmek ve konuşmak isteyen bayanları bekliyorum.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: