Edirne bayan arkadaş arama

Edirne bayan arkadaş arama, Edirne sohbet kameralı arkadaş, Merhaba tam istediğim sayfayı buldum sanırım bende artık sizlerleyim hedeflerimin arasında bana yakışır düzgün fizikli ne istediğini ve ne yapacağını kısa süre içinde karar veren bir bey ile görüşmek konuşmak istiyorum. Tabi ki insanın yapmak istedikleri hayat ve yaşam içinde oldukça çok oluyor yani devamlı olarak yeni amaçlar yeni yerler yeni bir dünya kurmak istiyorsunuz bunlar değişirken arkadaşlarınız ve çevrenizde sizinle beraber değişmek zorunda kalıyor.

Kendimden bahsetmek istiyorum beni daha iyi tanımanız açısından ismim jasmine 31 yaşındayım edirne merkezde yaşıyorum ailem ile birlikte aynı zamanda üniversite öğrencisiyim derslerim çok başarılı hedefimde olmak istediğim kariyer iç mimar yada olursa güzellik uzmanı şu an halen bölümümü devam ettirmekteyim umarım yakında üniversite hayatım biter mesleğime kavuşurum çünkü bazen inanın dayanılmaz oluyor devamlı olarak aynı şeyleri yapmak, yaşamak çok sıkıcı geliyor ama mecburen dayanmak sabretmek zorundayım sonuçta tasarladığım bir gelecek var ve bunu en kısa zamanda başarı ile bitirip ailemi, arkadaşlarımı ve işimi kurmak istiyorum.

Bana istediklerimi verebilecek, gerçekten verebilecek erkeği arıyorum herşey para değil ama parasızda yaşanmıyor! Yeteri kadar imkanlar olursa en azından istediğimiz gibi planlar yapar gönlümüzce yaşadıklarımızın tadını çıkarırız bu dünya da başka ne yapılabilir ki! İnsanlar doğuyor yaşıyor sonrada 50 yaşında bakmışsın hayatta değilsin bir hastanenin morg bölümünde yatıyorsun.

Çok üzülüyorum gerçekten birisi öldüğünde yada yaralandığında kimseye zarar gelmesin hiç kimseler üzülmesin tek dileğim ve isteğim bu arkadaşlar.

Benimle iletişime geçmek ve sohbet etmek, hatta dertleşmek isteyen olursa ki arkadaşlık ilanı bıraktım herkes yazabilir bu sayfa altından olmak şartıyla şu an msn yada face hasabımı vermeyeceğim.

Edirneli kızların çoğu temiz kalpli ve iyi insanlardır erkekleri gece gündüz içki ve alkol almaya bayılırlar nedense hepte şarap içiyorlar. :) Kısaca ve özetle edirnenin kadınları eşine sadık ve duyarlı insanlar bunu sırf edirneli olduğum için söylemiyorum gerçekten bu böyle!

Aşağıda bir kaç adet fotoğrafımı yayınlamak istedim umarım istediğim o erkek beni beğenir tabi benimde onu görmem şart sonuçta duygu alışverişi, bir elektrik olacak bunlar olurken dış güzellikte az da olsa kendini belli etsin.

Alakalı Etiketler
 • edirne bayan
 • bayan arkadaş arıyorum kameralı
 • kız arkadası nasıl edine bilirm
 • edirneden arkadaşlık
 • edirne net arkadaşlık
 • edirne kız arkadaş ilanları
 • edirne kız arkadaş
 • edirne guzel kizlar
 • edirne arkadaş arama
 • bayan arkadaş edirne
Tıkla ve Hemen Sohbet Et

2 Yorum

 1. Edirne bayan arkadaşlık sitesi olarak diğer arkadaşlara kesinlikle bu sayfayı öneririm çünkü aradığım kişiyi burada buldum.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: