Volkswagen Smiledrive Uygulaması

Volkswagen Smiledrive Uygulaması Nedir, Volkswagen Smiledrive Uygulaması indirme, Smileage arabanızda giderken bazen can sıkıntısından ne yapacağınızı şaşırdığınız oldumu artık bu uygulamadan sonra eğlence başlıyor demektir. SmileDrive sayesinde araç kullanmak bir eğlence haline dönüşüyor. Peki Volkswagen’in bu yeni uygulaması bizlere neler sunuyor?

Uzun yolculuklar yapmak çoğu zaman can sıkıcı bir hal alabilir. Yapacak hiçbir şeyin olmaması ve trafiğin yoğun olması gibi nedenlerle yolculuklar genellikle zorlu geçer. Ancak Volkswagen in Android için yayınladığı uygulama bu durumu biraz da olsa değiştiriyor ve yolculuğu daha sosyal bir hale getiriyor.

Öncelikle bu uygulamayı kullanmak için Volkswagen markalı bir araç kullanmanıza gerek yok. Gereken tek şey ise aracınız ve telefonunuzun birbiriyle bluetooth üzerinden bağlantı kurulabilmesi. Bu bağlantı sağlandıktan sonra gideceğimiz varış noktasını belirliyor ve yolculuğa başlıyoruz.

Yolculuk sırasında uygulama bize gideceğimiz yeri göstermekle kalmıyor, yaptığımız aktivitelerden dolayı bizlere ödül veriyor. Örneğin 100 kilometrelik yolu tamamladığımızda bir ödülün sahibi oluyoruz ya da diğer bir.

Volkswagen aracının yanından geçmek de bize ödül olarak geri dönüyor. Uygulama aynı zamanda gerçek zamanlı olarak hava durumunu, varış süresini ve mesafeyi bizlere aktarıyor. Böylece yolculuğun ne kadar süreceğini rahatlıkla görebiliyoruz.

Bir diğer önemli özellik ise bizimle birlikte gelen yolcuları etiketleyebilmemiz oluyor. Bu sayede yolculuğa kaç kişi gittiğimizi, yanımızda kimlerin olduğunu ve yolun neresinde olduğunu arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Ayrıca geçtiğimiz yerlerde çektiğimiz fotoğrafları da yine arkadaşlarımızla paylaşmak mümkün oluyor.

Google’ın desteklediği bir uygulama olan ve dolasıyla yalnızca Android için yayınlanan uygulamanın ileride iOS’a gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Uygulamanın tüm detaylarına ve indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki tanıtım videosunu izleyerek uygulama hakkında fikir edinebilirsiniz.

Tıkla ve Hemen Sohbet Et

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: