Chatroulette Görüntülü Sohbet

Chatroulette Görüntülü Sohbet, Chatroulette Kameralı Sohbet Odası, Chat roulette webcam, chat rulet sohpet nedir, Arkadaşlar herkeze slm bugün ki makalemize başlamadan önce hepinize hoşgeldiniz demek istiyorum. Türkiye’dede ve diğer ülkelerde çığ gibi büyüyen yabancı, görüntülü erotik sohbet imkanı sağlamakta kesinlikle çocuklarınızı uzak tutunuz. Bu kadar terbiyesizliğin içinde birde bu çıktı sanki çok önemli bir iş yapıyorlamış gibi herkezede duyurmak istiyorlar.

Ben Türkiye’de TTNET bünyesinde çalışan herkeze kızıyorum neden biliyormusunuz kendileri istedikleri yere girerek hiç birşeyden şikâyetçi olmuyorlar aslında Türk Telekom A.ş hizmetleri bu siteleri görmüyorlarmı? Adult siteler kapanıyordu hani nerde bizim devletimizin kuruluşları Türk ADULT SITELERI anında yasaklarken bu şerefsiz yabancıları neden aramıza sokuyorlar bu adilerin yüzünden kaç kız çocuğunun gözü açılıyor haberiniz varmı?

Türk Telekom neden görevini yapmıyor bu siteler çığ gibi büyürken bizimkiler sadece izliyormu? Sadece ttnet’i suçlamak anlamsız çünki onlar gelen mahkeme kararına bakarak işlem yapıyorlar. Rtük şimdiye kadar milyonlarca site banladı şimdi ise sadece saf saf bakınıyor neden kapatmıyor bu siteleri korkusundan mı ? Sanmıyorum olayda başka bir şey var bu şirketler çok büyük acaba dokunuldumu Türkiyenin kuruluşlarında dış bağlantımı var? Şüphesi akla geliyor ne biliyim ya çekindikleri her ne varsa artık Türk sitelerinede dokunmayın o zaman korkak olduğunuzu bilelim yani neyseniz o olun bence.

Konuyu açtığımdan beri devamlı çocukların geleceği için konuştum eğer bazı engellemeler getirildikten sonra yetişkinler için kullanmaları konusunda sitenin nasıl çalıştığını anlatacağım ama ilk önce çocuklarımızın güvenliği lütfen. Chatroulet sistemi siteye girdikten sonra önünüze devamlı kamerası açık olan bay ve bayan üyeler çıkmakta ve siz bu üyelerden seçmek istediğiniz kişiye tıklayarak istersenizde özelde sohbet edebiliyorsunuz.

Bu sitede ben kadınlardan çok erkek üyelerin daha fazla olduğunu gördüm hepside abaza kimisi pantolonunu çıkarmış kimisi üst yarısını kimisi tamamen çırıl çıplak öylece geziniyo ortalıklarda bu kadar mı kadınsız bunlar ya gerçekten insan gördüklerinde gözlerine inanamıyor. Kısaca bütün salaklar, ve mallar bir arada öyle bir iyi özelliği yok bence. Unutmadan üye olmadan belli bir yere kadar camera açık kalıyor sonrasında illaki Chatroulette kayıt olunuz diye seçenekler çıkmakta.

Kameralı sohbet sayfalarında ise size bağlantı vermiş olduğumuz sayfaya girebilirsiniz yazının en başındaki linkle tıklatınız lütfen.

Alakalı Etiketler
  • yabancı görüntülü chat siteleri
  • httpwww chatrulet18 comtipitty-goruntulu-sohbet/

En Güncel Arkadaşlık Sitesi

Canlı Sohbet,kameralı sohbet