Youtube Giriş

Youtube Giriş, Youtubeye yasaksız girme, Merhaba değerli okuyucular ve arkadaşlık sevenler bu gün burada yeni olarak yasaklanan USA devletinin markası haline gelen mega video portalı youtubeden bahsedeceğiz. Öncelikle twitter giriş yasağı ile beraberinde gelen ve “Türkiye”,de kapatılma olasılığı yüksek olan yabancı büyük ve tanınmış web sayfalarının neden bu kadar hızlı kapatıldığını anlamak çokta zor olmasa gerek, çünkü başbakanımız sayın ‘Recep Tayyip Erdoğan’ kendisinin iddia edilen ve kanıtlanan video kasetleri ve twitter üzerindeki alehiyle ilgili bütün yazıların kaldırılması konusunda bildirim göndermiş fakat bunlara uyulmadığı gerekcesiyle siteleri bir bir kapatma yoluna gitmektedir.

Google üzerinde youtube müzik, youtube videoları, youtube müzik dinle, youtube video, youtube giriş sitesi, youtube giriş video, youtube giriş programı, youtube giriş dns ayarları, aranma oranları sağlayan ve bu sektörlerde hizmet veren siteyi artık tamamen kapatıldığını bildirerek eğerki herhangi bir site üzerinde böyle, kendisini suçlayıcı unsurlarda haber yada video görürseler o siteleride kapatacaklarını söylemektedir.

Türk halkının neden bu denli kısıtlama ve zorbalıkla bazı konularda ve internet sayfalarında kısıtlamalarda ısrarcı ve baskılı davrandığını anlamak ve bizleri buna mahkum etmek hiç kimsenin hakkı değildir. Vatandaşlarımız bizce herşeyin en iyisini hak etmekte ve internet ortamında rahatca ve özgürce gezinmek istemektedir çok şey mi isteniyor tabi ki hayır bizler bu baskıları ve zorbalıkları görmek, yaşamak istemiyoruz.

youtube

Şunu kabul etmek gerek tamam kapatılsın ama kendinizin olumsuz yönde çıkan haber ve videolarından dolayı değil gerçekten “Türk Halkına” zarar verici metaryel sayfalar yada video müzikler barındırırsalar o zaman gereken her ne ise yapılsın kimse buna karşı çıkmaz fakat sizler sırf kendi çıkarlarınız için youtube gibi büyük bir siteyi bir anda bizlerin elinden alırsanız inanın gideceğiniz yol çok uzun değil şuan ki yönetim bunu böylece kabullensinler.

İçimizde bazı geri zihniyetli tam anlamıyla baskılı bir ortam çıkarmaya çalışan onca insanlar varki bunları ayrıştırmak ve gerekli dersi vermek haktır. Bunlara asla sessiz kalmamalıyız bu kadar şımarık ve insanlıktan uzak olan insana benzeyen varlıkların gerçekten haddini bildirmek ve diğer insanlardan hiç bir farklarının olmadığını anlatmamız gerekli.

Sizde youtube’in kapatılmasına karşı iseniz lütfen yorumunuzu yazınız! Sessiz kalmayınız.

Alakalı Etiketler
  • youtube giriş
  • youtube türkiye giriş sayfası
  • youtube yasaksız izle
Tıkla ve Hemen Sohbet Et

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: