Mynet Okey Oyna

Mynet Okey Oyna, Mynet Kızlarla okey arkadaşı bul, Merhaba arkadaşlar bugün ki yazımızda size anlatmak istediğim ‘Türkiye’, de lider durumda olan, başarısını halen son hızla sürdüren şirketin bir başka kategorisi, “mynet okey salonu” hakkında bahsedeceğim.

Şu güne kadar günlük hiti yaklaşık 1 milyon’un üzerinde olması ne kadar çok tutulduğunu kanıtlamakta, tabiki bu kadar tutulma sebeplerinden biriside ‘Mynet 101 Çanak Okey’ kısmının insanları ne kadar çok eğlendirdiğini anlatmakta yani insanlar bütün zamanını okeyde geçirerek site de durma süresini uzatıyor.

Bu şirket için bir artı olarak geri dönüyor çünkü arama motorlarında kullanıcı bir sitede ne kadar çok uzun duruyor ise o site tutulmuş ve seviliyor anlamına geliyor. Şimdi konudan uzaklaşmadan size mynet okey hileleri kız arkadaşlarının resimlerini göstermek istiyoruz.

Eğer sizlerde resimlerinizi göndermek isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bu konu hakkında arkadaşlarınızla veya mynet okey bölümünde şikayet etmek istediğiniz bir konu varsa yorum gönderiniz. Yazdığınız şikayet mutlaka burda tartışma olarak açılacak ve o sorun düzelttirmeye çalışılacak.

Şikayetiniz var ise lütfen bize yorum olarak iletin!

Mynet Kızları Üye Resimleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: