Jale istanbul kağıthane

Jale istanbul kağıthane erkek arkadaş arıyor, istanbul bayan arkadaş bul, Selamlar yaşım 36 bekarım istanbul da ikamet etmekteyim esmer bir kadınım burcum akrep fiziksel özelliklerimi detaylı olarak şuan yazmak istemiyorum. Ancak karşıma çıkan eş adayına gerçekten güvenirsem herşeyi anlatmayı düşünüyorum.

Bay adaylar kendinizi tanıtırken lütfen nasıl bir kişilikte iseniz o şekilde kendinizi ifade ediniz. Bazı kişiler kendini çok farklı birisiymiş gibi gösterip farklı amaçlar peşinde koşuyor! Ben bu tarz insanların yüzüne dahi bakmak istemiyorum o yüzden lütfen çok hassasım bu konu üzerinde yalansız olsun ebedi olsun isterse fakir olsun ama yeteri kadar insanlığını taşısın.

Söyleyeceklerim bu kadar.

Resimlerim

Alakalı Etiketler
  • Numara jale arkadaş bul
Tıkla ve Hemen Sohbet Et

5 Yorum

  1. Biraz felsefik olacak fakat wersin kitabında su satır cok önem taşır benim hayatımda aslında tam merkezin söylemişsiniz açıkladıgınız oto biyografinizde kadınlar kendini anlatan erkekleri degil aslında kendisini çözebilen duygularını derin sesizliklere götüren erkekleri seçmelilerdir ve biz erkeler hep üstün yapılarımızla övünürüz dur veya fren noktamız hiç yoktur sevgiler küçük hanım.

    Cevapla
  2. Merhaba kağıthane semtinden ben ismim haluk sizinle dost, arkadaş, sırdaş olmak istiyorum bu duygularımız karşılıklı olursa eğer bir anlam taşır diye düşünüyorum bana bir haber bırakınız iyi günler hanfendi.

    Cevapla
  3. Merhabalar ismim tekin 36 yasindayim ozel bir sirkette calisiyorum. Resimleriniz gayet hos sizi yakindan tanimak isterim. Sizde isterseniz maile cevap atabilirsiniz…

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: