Cikcik Sesli Sohbet Arkadaşlık

Cikcik Sesli Sohbet Arkadaşlık, cik cik çanak okey arkadaşım, Cikcik Kameralı Sohbet Chat Odaları, Merhaba değerli arkadaşlar bugün de size yeni bir sitenin tanıtımını yapmak istiyorum. Aslında siz bu siteyi uzun yıllardır tanımakta, girmektesiniz isminden de anlaşıldığı üzere bütün dikkatleri üzerine çekmişti.

CikCik diye isim mi olur burası nasıl bir site diye düşünüp de giren o kadar çok kişi oldu ki bizler bile zamanın da üye olduk giriş yaptık boş zamanlarımızı orada değerlendirdik fakat ne yazık ki o grubun da şu günlerde sesi çıkmıyor giren belli bir kullanıcı sayısı var ama yeterli değil tabi.

Yeni çıkan yayına giren siteler o eski siteleri unutturmayı kesinlikle başardı diyebiliriz cik ciğin sadece okey, yani oyun oynamak için giren kişiler var o eski sesli chat ortamı falan çok azalmış. Yazık gerçekten ama site sahibinin de yapması gerekenleri yapmaması yüzünden kaynaklanıyor bu site için yatırım olmaz ise kesinlikle geri kalınır.

Mali yatırım olursa sitenin son teknolojiye erişimi ve uygulama çeşitleri daha hiperaktif olur ve user çok rahat eder bilgisayarı kitlen’mez, donmaz kısaca yeni proğramlar kesinlikle kurulmalı kurdurulmalı diye düşünüyorum. Şimdilik bu kadar bahsetmek yeterli olduğunu düşünüyorum bir başka makale ve yazımız da buluşmak dileğiyle.

Üye Resimleri

Yorumlarınız’ı eksik etmeyin her gelen yorum bizi daha yukarılara taşıyacak.

Alakalı Etiketler
 • cikcik
 • cikcik arkadaşlık
 • ckck com
Tıkla ve Hemen Sohbet Et

4 Yorum

 1. Merhaba canım nasılsın cikcik kızları diye bir yere girdim ve kendimi burda buldum o siteyi tanıyorum ama burası daha iyi gerçekten.

  Cevapla
 2. 1974 istanbul doğumluyum devlet memuruyum terazi burcundanım bekarım hiç evlenmedim annem babam ölmüş oldukları için yalnız yaşıyorum bir evim¤ bir arabam var. İleriye dönük sonu evlilik olan ciddi olarak arkadaşlık kurmak istiyorum. Sevgi ve saygılarımla iyi günler hanım efendi.

  Cevapla
 3. Merhaba ben yağmur bende yeni üye oldum sizlerle buluşmak ve konuşmak için can atıyorum. Yeni arkadaşlar bulmanın benim için anlamı çok büyük o yüzden siz çok şanslısınız bana göre çünkü girdiğim bir siteden kolay kolay çıkmam ve kolaylıkla da beğenmem ama burası hoşuma gitti gerçekten mesajıma karşılık yazanlara cevap vereceğim.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: