Malatya Pelvin dul bayan arkadaş

Malatya Pelvin dul bayan arkadaş, Malatya dul kız bulma, Merhaba sevgili arkadaşlar nasılsınız? Öncelikle sözlerime bu şekilde başlamak sizlerin keyifleri yerinde olup olmadığını sorarak başlamak istedim herneyse.

Kendimden bahsedecek olursam ben şu an yurt dışında yaşıyorum ve çok yalnızım benimle her anlamda paylaşımlarda bulunabilecek ama bir o kadarda bana destek verebilecek bir erkek arkadaş arıyorum. Aslen malatyalı olduğumu söylemiştim doğum yerim orası ama fazla kalmadım TR’de sonuçta herkes nasibi için bir arayışa geçer benim annem ve babamda buralara gelmiş, yuva kurmuşlar benim suçum yok yani. :)

Nasıl birisini istiyorum şöyle söyleyeyim! İlk öncelikle sözüne güvenilir sözünün eri birisi olmalı gerçekten yapabileceği konuları bana demeli yoksa hiç bir şekilde ona güvenim kalmaz. Benim bir olumsuz huyum var karşımdakinin bir defa bana söz veripte yapmadığı bir şey olursa konuyla alakalı kesinlikle ondan soğuyorum ve ilişkim bitiyor.

Sonuç olarak dikkat edilmesi gereken en önemli konu budur benim açımdan. Maddi anlamda ise kesinlikle istediğim bir yok hatta hiç bir seçeneği bile olmasa yani parası, malı mülkü dahi olmasa sorun değil benim durumum çok iyi ve benimle ciddi anlamda arkadaşlık kuracak ise kendine güvenerek tabi ki yanıma aldırırım ve benimle yurt dışında yaşayacak.

Evlendikten sonra yurt dışında yaşama hakkı doğuyor biliyorsunuz. O yüzden seçeceğim kişi bunlara değmeli ve çok özel birisi olmalı bana göre. Arkadaşlar ben bir ilişki yaşadım ve bitti beklediğim kişininde önceki durumu beni hiç ilgilendirmez yani mağdur görürüm daha önce ne yaşandı ise o adı üstünde yaşanmış ve bitmiştir.

Bana ulaşmak için lütfen sayfama yorum bırakınız ama sizden şunu istiyorum yorumu yazarken LÜTFEN kendinizi kısa bir şekilde anlatmayın bütün özelliklerinizi beklentilerini anlatmanızı rica ediyorum. Bu sizleri daha iyi tanımam açısından büyük faydası olacak unutmadan dostlar bir kaç resmimi sizlerle paylaşıyorum umarım erkek adayı beğenir beni. :Pp

Beğenenlerde beğenmeyenlerde düşüncelerini açıkca yazabilirler.

3 Responses so far.

 1. serkan diyor ki:

  selam pelvin hanım mesajını okudum tanışmak ısterım? numaram yok buradan yazışalım canım ok.

  Cevapla
 2. kerem diyor ki:

  slm hanımefendi. Gizliliğe son derece önem veren 180 cm boyunda 78 kg olan bir beyim.tanışmak isterim sözünde durma hastalığı bende de olan bir olay söz çok önemli.

  Cevapla
 3. ali diyor ki:

  Konusmak istersen numaranı ver

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

En Güncel Arkadaşlık Sitesi