instagram arkadaşlık resimleri

instagram arkadaşlık resimleri, instagram kız arkadaş bul, instagram güzel kızların fotoğrafları, Merhaba ismim erhan ve sizlere yani bu sitenin sahiplerine kendime göre bir makale yazmak istedim. Konusu ise bildiğiniz üzre “instagram nasıl kullanılır” gibi gelen sorulara yanıt vermek cevaplamaktır.

Instagram nedir, instagram üye ol, instagram ne demek, instagram for pc, instagram blackberry, Arkadaşlar burada gördüğünüz bütün soruların cevabı aslında çok açık şöyle açıklamak gerekirse bu yabancı site resimlerle ünlü olmuştur. Dünyanın her yerinden gelen ve yüklenen milyonlarca sayfa açılışı ve eklenen milyonlarca hatta milyarlarca resim bu sitenin çok ünlü olmasına neden olmuştur.

Instagram indir, instagram nasıl kullanılır, instagram giriş, Genel anlamda bu tarz sorular çok gelmekte halkımızın büyük bir çoğunluğu şuan tam manasıyla anlamını ve sitenin işleyişini bilmemekte fakat belli bir kitle tam anlamıyla sistemini çözmüş durumdadır. Bizlerde sizlere siteye girdiğinizde ne yapacağınızı ve sistemi hangi yönde daha iyi kullanacağınızdan bahsetmek istiyoruz.

Türkiye instagram kullanımını en çok gençler yüzde 60’lık oranla kullanmaktadır. Günlük instagram profil açma sayısı ülkemizde tahmini olarak 1 milyona yakın kullanıcı sayısı vardır. Yani arkadaşlar sitenin tamamen müptelası olmuş durumdayız bu çılgınlık nereye kadar gider bilinmez ama yabancı şirketler üzerimizden çok güzel paralar kazanmaktalar.

Neden ülkemizde bu site gibi bir site çıkmıyor yada buna engel sebepler neler detayları tabi ki kimse bilmemekte ama umarız ki tek isteğimiz ve dileğimiz bu gidişe dur diyecek lider bir benzeri site açılarak, Türk halkına instagram hizmeti vermeye başlarlar.

Özür dileyerek sizden biraz sitem dolusu sözler kullanmak istiyorum! Oldukça basit bir resim sistemi kullanılarak inşa edilen bu sayfa ülkemizde tabanlı olarak hiç kimse yapamayacak durumda mı? Tabi ki hayır o kadar bilgisayar mühendislerimiz ve yazılımcılarımız var bu arkadaşlar neden bu şekilde bir sayfa hazırlamıyor, yazmıyorlar hiç düşündünüz mü?

Bizler çok düşünüyoruz en yakın zamanda inşallah bunun hazırlıklarına başlayacağız. Dilerseniz şimdi sizlerde bizlere fotoğraflarını gönderen ve sayfa olarak yapılması rica edilen bir kaç instagram kullanıcıların resimlerini yayınlayacağız.

instagram

One Response so far.

  1. MERT EMRE diyor ki:

    Selamlar nasılsınız bende bu camiaya katılmak yeni yeni arkadaşlar kazanmak için yada daha açık olarak şöyle söyleyeyim. Yeni sevgililer bulmak adına bu siteye üye oldum umarım bende şöyle çıtır bir kızı koluma takar istanbul turu atarım. :)

    Beklentim şudur karşımdaki bayandan kız olsun öncelikle :) nefes alsın nabzı atsın yaş aralığı farketmiyor ama kız! hanım efendi olması yeterli olacaktır.

    Aradığım kız çılgın olsun gece yada gündüz ne zaman istersek onunla çılgınca şeyler yapmalı. Diyeceklerim bu kadar şimdilik.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Güncel Arkadaşlık Sitesi