En kral oyun, Eğlence sitesi

En kral oyun, eğlence sitesi, Kral oyunlar, Günümüzde insanların artık yavaş yavaş internet ortamında sıkıcı haber ve videolardan sıkıldığını görmek çok zor değil bunun nedeni yaşanan ve yaşanmış olan sıkıcı içeriklerdendir. Oyun dediğimizde aklımıza ne geliyor zamanında kral oyun adında piyasada uzun süredir insanları eğlendiren, yaş gurubu olarak her yaştan insana hitap etmekte devamlılığını sürdüren sitelerden bahsetmek istiyorum. Kimler hangi oyunları oynuyor! Bilmek isteyenler için şöyle bir örnek sayfa linki verebiliriz.Zombi ezmece bu tarz oyunları oynayan gençlerimiz zamanın nasıl akıp gittiğini anlayamıyorlar bile.

sefkat-tepe-oyunu

Hayel dünyaları çok geniş olan, zihin ve bedenen daha yeni birşeylerin farkına varan çocuklarımız ise devamlı olarak http://www.oynayim.com/mario-altin-madencisi.html bu tarz oyunları tercih ediyor peki neden! Yani çocuklar en güzel oyunları oynarken seçim olarak altın oyunlarını oynuyorlar hiç merak edenleriniz oldumu acaba arkadaşlar.

Aslında cevabı çok basit onların dikkatini çeken unsur parlık veren meteryalleri merak ediyor ve ilgilerini çekiyor sonuçta her maddede bir değişiklik yada canlılık ararız insan yapısı olarak bu her zaman vardır. Dilerseniz sizlere verdiğimiz bu sayfaların içeriğinden yani oyunların nasıl oynanabildiğinden bahsedeceğim.

Öncelikle zombi ezme oyununda amaç olarak motosiklete biniyorsunuz ve start verildikten sonra ilerlediğiniz bölümler sırasıyla geliyor. Hedef olan hastalık kapmış insana benzeyen ama insan olmayan bu varlıklar sizi ısırmaya motosiklette giderken üzerinize atlayıp sizi yere düşürdükten sonra öldürmeye çalışmaktadır. Bunlardan nasıl kurtulurum derseniz motosiklette fren pedalı yerine gaz pedalına basacak hiç durmadan giderek hepsinin üzerinden bir bir geçeceksiniz aksi halde sizi yakalıyor ve öldürüyorlar.

Gel gelelim ikinci olarak verdiğimiz oyun linkine Altın avı oyunları, altın yakalama yada diğer bir deyişle altın avcıları oyunları terimiyle bir çok arama seçeneği ve oyun bölümleri olan bu oyunda sizin tek bir amacınız var oda madeninizden toplayabildiğinizce altın çıkarmak ve onları bir bölgeye taşımaktır. Siz bunu yaptığınız takdirde bir sürü altınınız ve paranız olacak para ile birlikte oyun içerisinde yakaladığınız puan sayısıda ikiye katlıyor bu sayede istenilen en iyi oyuncu olma şansınız yükseliyor.

Sevgili arkadaşlar bu günki oyun sayfası anlatımımızıda bitirmek üzereyiz birdahaki yazımız tamamen arkadaş arayan il ve ilçelerimizle alakalı olacaktır bu konuda sadece küçük bir tüyo ziyaretçilerimize ne tür bir içerik hazırlayacağımızı belirtmek istedim en kaliteli oyunlar sizlerin olsun ve başarınız umarız ki yüksek olur egonuzu tatmin edersiniz dileğiyle sevgiyle kalın.

kral oyun, oyun, oyun oyna

3 Responses so far.

 1. engin diyor ki:

  Selamlar bu siteyi biliyorum oynayim.com gerçekten güzel ve eğlenceli oyunların olduğu, zaman geçirmeye değer bir site ben şuan oyundayım mesala street fight oynuyorum gelin dövüşelim.

  Cevapla
 2. deniz diyor ki:

  Merhaba arkadaşın dediği gibi bu sitenin oyunlarını çok beğendim bende kendilerine yani, http://www.oynayim.com ailesine çok teşekkür ederim bize bu imkanı sundukları ve bizleri eğlendirdikleri için herşey insanlar için değilmi bu dünyada o yüzden hayatı iyi değerlendirmeli 60 yaşında bile olsakta, flash oyunları çekinmeden oynamalıyız her insanın içinde bir çocuk vardır.

  Cevapla
 3. şehnaz diyor ki:

  Güzel bir site gerçekten bir sürü oyun oynadım burada emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim her yaştan insan oynayabilir bu oyunları ben kendi fikrimce çok hoşuma gitti çeşitli oyun kategorileride var.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Güncel Arkadaşlık Sitesi