Tuba istanbul Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettin Arkadaş

Tuba istanbul Gaziosmanpaşa Kız arkadaş, Barbaros Hayrettin Arkadaş bul, Güzeller herkese selam ben tuğba 28 yaşındayım gazi osman paşa da oturuyorum. Burada ilan vermek istedim çünkü güzel bir kızım daha öncesinde ilişkilerim oldu fakat istediğim kişiler değildi amacım sadece sohbet etmek veya arkadaşlık kurmak değil uzun süren arkadaşlık çerçevesinde evlilik yoluna doğru ilerlemek istiyorum.

Kendisine gerçekten güvenen beylerin benim karşıma çıkarak açık ve net bir şekilde duygularını ifade etmelerini isterim. Ama tabi ki şu var kendisini kısa cümlelerle anlatan kişileri tercih etmeyeceğim ben size ne kadar değer verirsem o kadar uzun yazmam lazım ki sizin için bir şeyleri icra etmiş oluyum.

Herkes dost arıyor nedeni sizce sadece birisini bulmak mı tabi ki hayır! Sağlam birisini bulmak için onu çok iyi tanımanız gerekir hayatta her zaman herkese güvenilmiyor. Benim ise aradığım kişinin bana karşı her zaman açık seçik konuşmasını derdini sıkıntısını bana açmasını istiyorum, oda aynı şekilde benim bir sorunumu anlaması bana karşı anlayışlı olması gerekir.

Bazı fotoğraflarım;

Tıkla ve Hemen Sohbet Et

4 Yorum

  1. Merhaba, uygun gorurseniz sizinle tanismak isterim.35 yas, 1.88 boy, 88, kl, kumral, ela gozlu bir beyim, bende bir arkadas arayisi icerisindeyim. Ozel bir sirketin Genel Muduruyum. Uygun zamanlarda eglenebilecegimiz, ozel zamanlar paylasabilecegimiz, birlikte seyahat, tatile gidebilecegim bir arkadas istiyorum. Teklifim ciddidir ve geri donusunuzu rica ediyorum. Iyi gunler dilerim…

    Cevapla
  2. Merhaba ben ata profiliniz dikkatimi çekti bende istanbul da avrupa yakasında yaşıyorum ve 21 yaşındayım eğer sizde ilgilenirseniz bana buradan yazabilirsiniz. :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: