Tosya haberleri

Tosya haberleri, Tosya arkadaş bul, Kastamonu tosya kız arama, Sohbet Siteleri Tosya Festivalleri, Tosya Resimleri ve Chat anlamında insanlar birbirine çok bağlı eskiden bu yana gelen o komşuluk ve kasabada olan bağlılık duyguları diğer ilçelerden çok daha iyidir. Sevgili Kastamonu/Tosya ilçesinde bir çok anlamda kültürel etkinlikler düzenlenir bunu her sene rolante şekilde yapılır her yılın belli bir ayında gerçekleşen insan dayanışması güzel kareler sergilemektedir.

Tosya Belediyesi Başkanı Sn: Kazım Şahin çok güzel çalışmalarıyla yanı sıra halkın istediği ve arzuladığı Liderliği şimdiye kadar çok iyi sürdürmekte ve bundan sonrada aynı şekilde çalışmalarımızın olacağını herşeyin Tosya için olduğunu belirtirken çalışmalarımız için çok mutlu ve huzurluyum açıklamalarını yaptı. Hatta yapılan organizasyonlarda kendi elleriyle plav dağıtırken insanların ne kadar huzurlu olduğunuda hissettiğini söyledi. Sevgili Belediye başkanımız bu yazının sahibi olarak istanbul zeytinburnun‘dan yazmakta olup aslen tosya’lıyım ve inş nasip olursa yine oraya yerleşeceğim bu zamana kadar görüşmek dileğiyle.

Tosya Üç Olukları Mesire ve Piknik Alanı’nda gerçekleştirilen Tosya Pirinç Ağası şenliklerinde ağalığı Sn Fazıl Ateş alırken yeni düzenlenen ve tadilat gören üç olukları muhteşem görünüşüyle herkezin gözlerini kamaştırırken manzarasıylada kendine hayran bıraktı. Çok güzel el emeği işciliği ile çalışan herkeze candan teşekkür ederiz buna katkısından daha fazla öncülük ettiği ve çalıştığı için belediye başkanı Kazım Şahin’ede binlerce Tşk ediyoruz.

Yeni düzenlenen üç olukları resimleri:

Tosya Konseri Videoları izle, Tosyalılar “Hüner Coşkuner” ve “Tual” rüzgarıyla savruldu canlı olarak verilen görüntüleri ilk defa sizlerle buluşturuyoruz Tosyanın akın ettiği tosya meydanında sevenleriyle buluşan sanatcılar bu kadar kalabalık ve böyle bir atmosfer beklemediklerini şaşkınlıklarını gözleyemediklerini söylediler binlerce kişinin alkışlayarak ve yeri geldiğinde şarkılarada eşlik etti. Şenlik alanı faliyetlerinde dışardan pazarlar kuran iş adamlarıda festivalin gelirinden oldukça memnun olduklarını ve her sene kesinlikle yapılması gerektiğini söylediler. Sahne alan başka sanatcılarda vardı “Mustafa Ceceli” ve “Zeynep” tosyayı eğlendirirken eşsiz havayi fişek gösterisi ve sahne açılışyla millet coşkunun eşiğinde rüzgarla uçarcasına eğlendi. Gönülen ve ruhen huzurlu bir ortam sunan konser etkinliği dinlenmek ve stres atmak için birebir olduğu açık herkezin bir şekilde üstündeki sorumlulukları atması anlamında hakkı vardır.

Tosya’da At Yarışı Sonuçları; Yaklaşık olarak uzun bir zaman sonra hesaplamak gerekirse 21 yıl aradan sonra tekrar ilk defa yapılan “At Yarışları” herkezin katılımına şahit oldu çok sevilen bu sporda kesinlikle kaza ve yaralanmalar olmadı kazanan ve kazanmayanlara ödülleri verilirken Belediye Başkanımız atlarıda tektek severek güzel yetişrilmiş ve bakımlı hayvanlar olduğunuda belirtti. Bu kadar yıl sonra böyle birşeyi görmek veya duymak bizleride çok sevindirdi gerçekten şuan tosyadan uzakta olan ve diğer illere taşınmış olan tosya’nın insanı bile takdir ederek bununla ilgili yorumlarınıda belirttiler bencede bu kesinlikle yapılmalı belkide Türkiye çapında gerçekleşen at yarışlarının bir koluda tosya olur yerleşim olarak oldukça müsait ve ilçenin geliri için güzel katkılar sağlar.

Tosya ibniselim Mahallesi’de Doğalgaz’a kavuşuyor tosyanın hemen hemen her mahallesinde artık doğalgaz gelirken odun yada elektirikli yakıt gideri dahada azalıyor bununda tamamlanmasıyla herkez için çok daha faydalı olacağı kesin. Unutmadan Tosya Yüksek okulu üniversitesi‘de kapasitesini artırırken sosyal faliyetlerin geliştiğide çok açık ve net şekilde görülüyor tosya gündem güne gelişirken bu zamana kadar neden bu gelişmelerin yapılmadığı aşikar bunu istemeyen bazı iş adamları yada kişiler şimdi kıskançlıktan veya rant elde edemediklerinden dolayı sinir krizlerine girerken halk olarak canınız cehendeme diyoruz. Bu insan hakkını yemektir bunu yapanında YATACAK YERI YOKTUR.

Son olarak Tosya Huzur Evi Inşaat‘i son hızla çalışmalarını sürdürüyor belediye başkanı yardımcısı “Fazıl Ateş” gereken bütün ihtiyaçlarının belediyemiz karşılarken “Tosya Vali”si Erdoğan Bektaş’a sonsuz teşekkür ederiz katkılarını hiç kimse bu kadar iyi sağlayamaz destekleri ve öncülük anlamında liderlik ederek bu yapımın gelişmesine ve bir an önce hayata geçirilmesini istiyor dedi.

Alakalı Etiketler
  • tosya haber
  • Kastamonu Tosya
  • Kastamonu tosya bul bayan
  • kastomonu kiz arkadas ara
  • mobese canlı izle kastamonu tosya
  • tosyada kız arkadaş
Tıkla ve Hemen Sohbet Et

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: