Striptizci Kız Arkadaş Bul

Striptizci Kız Arkadaş Bul, Striptiz Yapan Kadın Videoları, Merhaba baylar bayanlar nasılsınız benim ismim bengü marmaristen katılıyorum ve yaşıyorum. Marmariste özel bir club te striptiz yaparak geçimimi sağlıyorum burada bende arkadaş bulmak istedim ve bu amaçla size biraz kendimden bahsetmek, hakkımda bilmeniz gerekenleri duyurmak istiyorum.

Şimdi şöyle anlatayım oldukça sıcak kanlı sevecen, sempatik biriyim hayatta bazı hedeflerim var ve her zamanda olacaktır insan kendine birşeyleri hedef olarak seçmez ise boşa yaşamış gibi oluyor şahsen ben öyle hissediyorum. Çünkü hedefsiz insan boş bir kutu gibi içi dolar dolar boşalır ama inandığınız veya yapmak istediğiniz bir şeyler olduğunda o kutudan 2 tane oluyor elle tutulur gözle görülür birşeyler yapmak çok anlamlıdır.

Yapmak istediklerim arasında yurt dışında yaşamak istememdir eğer yurt dışından taliplerim veya ciddi arkadaşlık teklifleri olursa ki! Teklifi veren kişininde mali gelirine ve yaşam tarzınında çok iyi olması, hiç bir sıkıntısının olmaması gerekir. İyi yaşamamız için bunlar gerekli unutmadan şunuda söylemek istiyorum birisi ile gerçekten ciddi anlamda düşündüğümde striptiz işini kesinlikle bırakırım ve birdaha da yapmam çünkü erkeğimi küçük düşürebilecek meslekler arasında bence.

Bakmayın mecburiyetten bu işi yapıyorum yoksa asla geri bakmam bende mutlu olmak sevebileceğim birisini bulmak istiyorum herkes gibi. Sizce hakediyormuyum bunu? Yaşamımda oldukça zorluklar var az da olsa tahmin edersiniz tamam yer olarak çok güzel bir memleketteyim neredeyse 12 ayın 11 i sıcak oluyor ve eğlence sınırsız olarak devam ediyor ben ve bir kaç bayan arkadaşımda milleti eğlendirmeye kendinden geçirmeye devam ediyoruz.

Böyle yaşamaktan inanın çok sıkıldım artık kusma derecesine geldim elimden tutacak iyi insanı beklemekteyim eğer gerçekten öyle birisi hala varsa!

Yaşamak güzel ama ideal bir yaşantı olursa bende isterim çocuklarım olsun sevdiğim adamdan ona hizmet edeyim tek onunla bir ömür aynı yastıkla yaşlanmayı daha yaşım genç ama olsun her genç kız gibi isteğim bunlar. Bu arada 26 yaşındayim uzun boylu bir bayanım resimde gördüğünüz gibi kısaca beni beğenen ve ciddi düşünen bu sayfaya yorum göndersin.

Striptiz Show izle, Striptiz Videoları

2 Responses so far.

  1. serkantr06 diyor ki:

    Seninle arkadaş olabilir miyim.

    Cevapla
  2. recep diyor ki:

    Striptiz yapan kadınlar her zaman ilgimi çekmiştir acaba bana da yakından bir kaç figür gösterirmisin?

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

En Güncel Arkadaşlık Sitesi