Mardin Kız Arkadaş Bulma

Mardin Kız Arkadaş Bulma, Mardinli Bayanlar ara, Selam ben gülizar mardin ilinin köylerinin birinde yaşamaktayım bunu şu an yani yaşadığım yeri şimdilik söylemeyeceğim ama gerçekten benimle birşeyleri yaşamak ve paylaşmak isteyen beyler ile yüzyüze görüşüp ciddi anlamda konuşmak istiyorum.

Şimdiye kadar bir evlilik yaptım ve boşanma durumundayım yani geleceğimiz pek yok o kişi ile artık ben eski eşim olarak görüyorum kendisini. Nihayetinde yaşanan onca anılar ve duyguların sonu geldi bizde ayrılmaya, yollarımızı ayırmaya karar verdik umarım bizim için hayırlısı olur.

Herşeyi burada hemen anlatmak istemiyorum ama fiziksel özelliklerimi yazayım. 1.70 boy ve 60 kg yeşil çikolata renkli şirin bir bayanım. Benimle şansını denemek isteyen yazsın ama gerçekten güzel bir kadınım daha öncesinden benim gibi evlenipte boşanan erkeklerde tercihim arasında onlarda yazabilirler bana.

Hayatta en sevdiğim ve sevmediklerimden bahsedecek olursam ki bu karşı cins erkek olursa, bir defa delikanlı olmalı orası burası oynayan bir dediğine inanılmayan yapmadığı şeyleri yapmış gibi söyleyen kıvrak, oynak erkeklerden miğdem bulanır adeta kusasım gelir her ne olursa olsun bu dediğim ve saydığım özelliklerden birtanesi bile varsa lütfen yazımı okumamış, görmemiş yada bu sayfaya hiç girmemiş saysın kendisini.

Sevdiğim ve istediğim özellikler sözünde duran her zaman çevresine güler yüzlü konuşmasını kalkmasını, oturmasını bilen sevdiği kişiyi her zaman mutlu eden, mutlu olmasından kastım devamlı olarak eve çiçek getirmesinden bahsetmiyorum getirsin ama ayda bir yada 2 ayda bir defa getirse yinede yeterli benim için.

Erkek adamın işi o kadar iyi olmasa bile benim aradığım her zaman huzur bunu çok istiyorum çünkü huzursuz ve sevgisiz bir ailenin sonu olmuyor hep tartışmalar çıkıyor ve bir süre sonra da ayrılık gerçekleşiyor o yüzden huzur ama fakir olsun bana yeterde artar bile evimizin neşesi olsun sıcak sobamız yansın soba ile birlikte yürüklerimizde ısınsın ama sevgiyle olsun ıssız bir yerde olsun inanın hiç farketmez.

Aşağıda kendime ait bir kaç resmimi ve fotoğrafımı paylaşmak istiyorum bana aday olacak kişilerinde resmi varsa çok iyi olur ama yoksa yada sonra kendini göstermek isteyenlerede saygı duyarım. Çünkü yüz güzelliği her zaman önemli değil ben dış güzelliğe çok takılmam en çirkin yada tipsiz bir insanda bile :) dikkat çekecek birşey muhakkak vardır onunla ona bağlanır seversiniz ve gözleriniz ondan başkasını görmez önemli olanda bu sanırım.

Haydi Baylar sizleri bekliyorum ben açık ve net olarak kürt kızıyım kürt kızla evlenmek yuva kurmak veya arkadaş olmak isteyen varsa buyursun bekliyorum.

Tıkla ve Hemen Sohbet Et


1 Yorum

  1. Merhaba senden çok hoşlandım hatta sana bayıldım diyebilirim benimle birlikte mutlu olmaya varmısınız?

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: