Figen Çanakkale Arkadaş

Figen Çanakkale Arkadaş Bul, çanakkale kız ara, Merhaba gerçek ismim figen benimle sadece gerçekleri yaşayabilecek ve konuşabilecek kişiyi arıyorum sakın ha basit davranan göstermelik tavırlar sergileyen kişiler yazmasın her zaman harbiyeti ve gerçek insanları tercih etmişimdir.

Konuya başlarken biraz sert bir şekilde girdim ama istediğim kişinin böyle olmasını istiyorum. Sonuç olarak her insanın bazı istekleri ve talepleri yada prensipleri olur bense hayatı dolu dolu yaşamayı ve ters insanlardan kendini beğenmiş ukala ruhlu tiplerden hep nefret etmişimdir ve ediyorum da, işte bu yüzden karşıma çıkarken bu tarz insanlar bana yazmaya hiç ama hiç zahmet etmesinler çünkü cevap vermeyeceğim.

Günlük hayatımda neler yaparım öncelikle şunu söylemeliyim ki çanakkale doğma büyüme merkezde yaşıyorum çanakkale insanı biraz serttir biliyorsunuz ki geçmisi yüzünden biraz şanlı şöhretli bir yer bu benim çok hoşuma giden bir şey her ilimizin bir efsane olduğu gibi çanak kalede kendine has özellikleri var.

Size Geçenlerde başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum. Çarşıda gezerken asker’in birisi beni uzun bir süre takip etti ve en sonunda konuşma cesaretini toplayarak yanıma geldi benimle konuşmak istediğini ve arkadaş olmak istediğini söyledi şöyle düşündüm, ama düşünmeden önce dış görünüşüne ve konuşması insanı ele verdiği gibi bana yaptığı teklifi kendisi bile ciddiye almayıp hani kabul ederse eder etmezse çokta önemli değil tipi taşıyordu. Düşündüm teklifini cevabım tabiki hayır oldu nedeni birincisi çanakkalede askeri pek sevmezler nedenini bilmiyorum ama sevmiyorlar aslında çok yanlış bir düşünce bu neyse asıl sebep’e geleyim yukarda demiştim sahte insanlar tercihim olmaz diye kişiliği ve karekteri onu ele verdi sahteliğini ve umursamazlığını ilk başta anladım ve onu geldiği gibi gönderdim.

O konudan sonra buraya yazmaya karar verdim eğer bir erkek arkadaşım olacaksa bunu kendim seçmeliyim ve karar vermeliyim peşime düşne teklif edenlere inanmıyorum çok yapmacık insanlardı.

Benimle tanışmak isteyen buraya sayfanın altına yorum olarak mesajını bıraksın . Çanakkale arkadaşlık siteleri‘nin bir çoğuna mesaj bıraktım ama burası daha gerçekci geldi gözüme ve bu kadar uzun yazma zahmetini gösterdim.

Sizlere kendime ait resimlerimi göstereceğim nedeni ise gelen yada mesajıma yazan kişi ciddi bir ilişki istediğimi anlasın diyedir. Herkese iyi günler mutlu yaşam dilerim cevaplarınızı kesinlikle bekliyorum.

Alakalı Etiketler
  • canakkale arkadas bulma

Tıkla ve Hemen Sohbet Et


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: