Facebook videoları indir izle

Facebook videoları indir izle! Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzre facebook kadar sosyal paylaşım platform sitelerinden büyük siteler olarak bir kaç site daha mevcuttur. Bu gün sizler için facebook üzerinden nasıl video indirebileceğinizi anlatmak ve paylaşmak istiyoruz.

Google arama motoru üzerinde facebook video izle yada facebook videoları diye arayın karşınıza çıkan bir kaç site adreslerini göreceksiniz bunlardan ilk beşinci sıradaki siteyi deneyebilirsiniz. Herhangi bir siteye girdiğinizi farzedelim bundan sonra yapacaklarınız kesinlikle çok önemli bilgiler olacaktır bizi can kulağı ile dinleyip, makalemizi tekrardan okumanızı tavsiye ediyoruz.

Girdiğiniz sayfa üzerinde üst butonlar bölümünden size orada bir kutucuk paylaşıma açılmış olarak göreceksiniz yani o bölüm içine facebook üzerinden bir linki kopyalayıp yapıştırıyoruz. Kopya paste yaptığımız link’e ait video uzantısını ve görüntüsünü bulabilmek için lütfen “enter” tuşuna basınız. Tıkladığınız yani enter yaptıktan sonra karşınıza sizin aradığınız ve indirmek istediğiniz video’un kare görüntüsünü göreceksiniz. Görüntünün üzerine tıklayarak sayfa yani video içeriğine giriş yapmalısınız.

Sonrasında ise video sayfasında video player altında download yada indir isimlerinde bağlantılı yazılar görürsünüz bu şekilde yazılan resim yada yazının üzerine tıkladığınızda video indirmeye başlayacaktır. Facebooktan nasıl video indirebilirim diyen arkadaşlar için sizlere detaylı anlatımlı makalemizi okudunuz herkese bol indirmeli ve eğlenceli video izlemeler dileriz.

Video izlemek isteyenler için..

facebook video izle, video izle, youtube video izle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

En Güncel Arkadaşlık Sitesi