Esmer Kız Esma Bilecik Arkadaş Bul

Esmer Kız Esma, Bilecik Arkadaş Bul, Bilecik arkadaşlık siteleri ara Merhaba erkekler ve kızlar nasılsınız bakalım ben bilecikten esma ismimi yukarıdaki bölümde de yazmıştım buraya katılma amacım kendim için iyi bir dost bulabilmektir. Neler yaparım nasıl biriyim çok detaya inmeyeceğim fakat sizlere şu kadarını söyleyebilirim yaşadığım her anın tadını çıkarmayı ve çılgınca şeyler yapmayı çok severim. Kısaca aksiyona bayılıyorum belki size biraz delice gelebilir ama tam olarak bu yapıda bir insanım.

Benim karşıma çıkacak adayın kesinlikle süprizlerime ve gerilimlerime alışması gerekli :) yoksa kalp krizine girebilir sonra ambulans aramak istemiyorum. Devamlı olarak böyle değilim tabi ki benimde durgun zamanlarım var özellikle hasta olduğum günlerde çok ağır ve suskun birisi oluyorum o zamanlarda beni tanıyamaz belkide bu senmisin diye soran erkek arkadaşlarım çok oldu ama ne yazık ki insan hastalandığın da hayata küsüyor resmen bunalıma girerek suskunlaşıyor, hayatın ritmine kendinizi bırakıyorsunuz. E hadi boşa durmayın sizleri bekliyorum çılgın erkekler tercihimdir tabi biraz da maddi geliri iyi olmalı.

Sizler için fotoğraf slaytı yaptım umarım beni beğenirsiniz işte ben :)
en güzel kız

esma boy resmi

esma

kedi sevenler

mini etekli beyaz tenli kız

mor bikinili sexy kız

tek ayak üzerinde duran kız

Alakalı Etiketler

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>