Dilruba Bingöl Arkadaş Ara

Dilruba, Bingöl Arkadaş Ara, Erkek Arkadaş Arayan Kız, Merhaba ben bingöl’den dilruba ismim şuan kendi memleketimde yaşamıyorum yurt dışındayım ve resimlerimde göreceğiniz üzere çok ama çok dolgun ve olgun bir bayanım beni hakkıyla sevmesini gerçekten bilen için canımı bile veririm. Meslek olarak özel bir şirkette muhasebe bölümünde çalışıyorum ve işimi çok seviyorum ama işte hayata tek olarak karşı durduğum için bazı anlarda çok zor geliyor yalnız yaşaması.

Kendimi anlatmak istiyorum biraz daha öncesinde bir evlilik yaşadım malesef yanlış tanımalar yüzünden uzun sürmedi yaklaşık olarak 1 sene evli kaldım ve sonunda kötü olarak ayrılmak zorunda kaldım. Ondan bu yana da gözüm korktu ve tek başıma ayakta durmayı deneyeceğim ve kalacağım diye kendime söz vermiştim herkesi o kişi gibi olduğunu düşünüyordum en azından bundan 2 ay önceye kadar bazı piskolojik destekler ve yardımlar alarak şükür sonunda düzeldi ruh ve beden sağlığım.

Şu an için isviçredeyim ama eğer ki bingöl yada başka bir güzel memleketimden aday çıkarsa ki onunla ciddi düşünürsem gelirim buradaki her şeyi bırakır gelirim. Fakat maddi anlamda asla sıkıntı çekmek istemiyorum benim sahibim olacak kişi kendisini maddi ve manevi anlamda kurtarmış hayatta engelleri olmayan birisi olmalı ben bunu istiyorum kısaca ve açıkça.

Sanırım bu kadar detay yeter şimdilik geri kalanını tanıştığımızda konuşur zamanla birbirimizi yakından tanıma fırsatını yakalarız.

Beni sevenlere özel resimlerim;

Alakalı Etiketler
  • bayan arkada aryorum
  • Bayanım erkek
  • plaj ciplaklar
Tıkla ve Hemen Sohbet Et

3 Yorum

  1. meraba sizinle tanısmak istiyorum ben tır söförüyüm tlf araysanız seviniyim iyi aksamlar.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: