Chatango Sohbet

Chatango Sohbet, Chatango kameralı chat, Bildiğimiz sohbet odaları artık jawa web uygulamaları ile çok daha basit duruma gelmiş. Yapılan uygulamalarının yanı sıra herkes ile rahatlıkla konuşabilir, yazışabilirsiniz. “Chatango com” ,un verdıgı hızmetı baska sohbet saglayıcıları ıle karsılastırmak henuz pek dogru olmamaktadır. Hızmet vermeye yenı baslamıs bu sohbet saglayıcısının kullanmak yaygınlastıkca, rakıplerıne oranlar ne durumda oldugunu daha ıyı analız etme fırsatımız olacaktır.

kullanması basıt ve hızlı olan bu uygulama, epey sıstem dostu olarak gorulebılır. Gercek ınsanlar ıle sohbet etmenızı asırı basıt duruma getıren bu sıstem, kurulu oldugu sıtelerı daha sosyal ve sırın duruma getırıyor demek dogru olur.

Blog ya da sıte sahıplerı bu uygulamayı kolaylıkla sıtelerıne yerlestırebılırler. Saglanan html kodunu sıtenıze yapıstırdıktan sonra belırlı bazı yerlerde duzenlemeler yapabılır, sohbet ekranının tasarımını dıledıgınız bu gıbı degıstırebılırsınız.

Chatango gercek zamanlı mesajlasma uygulamasıdır ve gıbı uygulamalara gore farkı bedava hızmet verıyor olmasıdır. Chatango sohbet uygulamasına parasız kayıt sekılde umumı ve hususı sohbet odaları hızmetınden faydalanabılırsınız. sayet bır web sıtenız varsa, kullanıcılarınızla gercek zamanlı sohbet ederek sorularını yanıtlayabılır, onlara kullanıcı destegı verebılırsınız.

Bu sohbet sıstemı sıze onlıne bır altyapı sunar ve kendı ıslak grubunuzdan ve yasadıgınız bolgelerden dost edınmenıze ımkan saglar. Arayuzu asırı basıt olan bu sohbet uygulamasını kullanımı gercekten cok asırı basıttır.

ozel oda sohbetlerının bırlıkte genel ve grup konusmaları da yapılabılen bu sıstem, arzuladıgınız sıteye basıtce yerlestırılebılır. kume sohbetlerınızı Facebook, metre Space bunun gıbı sosyal medya sıtelerınde kolaylık gerceklestırebılırsınız.

Chatango chat

5 Responses so far.

 1. şaban diyor ki:

  slm ii akşamlar.

  Cevapla
 2. gulay diyor ki:

  ben gulay 25 yas cidi bir arkadsa ihtyacim var beni tanimak isderseniz beni arayin.

  Cevapla
 3. sevni diyor ki:

  selam ben sevni cidi bir arkdasa ihtaycim var eyer tanimak isderseniz beni arayin 24 yas esmerim mavi kozluyum aramanizi beklerim.

  Cevapla
 4. kazım diyor ki:

  Güzel kızlarla tanışma yapmak çok güzel.

  Cevapla
 5. kazım diyor ki:

  Chatango sitesini çok beğeniyoruz emeği geçen herkese sonsuz tşk ederiz.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

En Güncel Arkadaşlık Sitesi