Burdur Erkek Arkadaş

Burdur Erkek Arkadaş, Burdur bayan arkadaş arayanlar, Ben 32 yaşında dini vecibeleri elinden geldiği kadar yerine getirmeye çalışan bir insanım ismim aydın. Memleketim kırklareli ama doğma büyüme istanbul’luyum ve şimdilik burada yaşıyorum malum hayat sürprizler ile dolu bende sürprizleri severim buraya kayıt yaptırma nedenim sosyal ortamlarda doğru kişiyi bulamamış olmam genelde arkadaş ortamı yada aracılar vasıtasıyla tanıştığım 3 kişi oldu ki bunlar hayatıma giren tek insanlardı ama onlarda sadakat ve dürüstlük kavramını göremediğim için bitirdim.

Benim için başlıca husus sadakat ve dürüstlük gerisi önemli değil ne güzellik ne para önemli olan tek şey doğruluk,dürüstlük ve sadakat malesef sosyal ortamlarda herkes birbirine yalan söylüyor herkes yalanlar üzerine bir dünya kurmaya çalışıyor. ben ise gerçek mutluluğu arıyorum.

En önemli nokta hayat arkadaşınızın sizinle bir omür boyu el ele verip sizi sevmesi ve saymasıdır. Eğer ki aradaki o saygıyı öldürürseniz size kesinlikle önem vermez umursamaz bu iyi mi tabi ki hayır ama saygımızın bitmemesi için ne yapmamız gerek yapılan hatalar da ona hiç bir şey dememeniz gerekli ama hata yaptığını hatırlatınız devamlı olarak aynı sorunları tekrar yaşamak zorunda kalmazsınız.

Bana gerçekten kendisi gibi olarak yazan ve sonuna kadar beni olduğum gibi kabul eden bir kız arıyorum eğer aksi halde olursa kesinlikle istemiyorum. Çünkü değere değer verilir, siz ne verirseniz sizde aynısını görür, hayat hiçte beklenildiği kadar güzel ve yaşamaya değer olmaz.

———————————————————-

Düşüncelerini bize gönderen arkadaşımız için bazı bayan üye önerileri ve resimleri.

Alakalı Etiketler
  • çıplak foto

Tıkla ve Hemen Sohbet Et

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>