Bitlis Hacer Arkadaş Arıyor

Bitlis Hacer Arkadaş Arıyor, Bitlis kızları, Merhaba benim adım hacer çok yalnızım pek fazla arkadaşım yok özel anlamda hiç yok yani sevgilim olmasını istiyorum. Uzun bir süredir bu duygudan yoksunum beni koruyacak kollayacak birine ve sevgisine şevkatine ihtiyacım var bana bunu kimse karşılamak istemiyor mu ya :( Yeter artık bu yalnızlıktan beni kurtarın yoksa çıldıracak gibi oluyorum bazen kız arkadaşlarım yanıma geliyor sevgilileriyle buluşuyorlar tabi bir süre sonra onların yanlarından gitmek zorunda kalıyorum :( bu beni çok sinirlendiriyor neden benimde aşkım yok ya offff.

Alakalı Etiketler

7 Comments

  1. Merhaba sizinle özel duygular paylaşmak istiyorum eğer sizdende olumlu yanıt gelirse hemen hazırım ben buluşmaya ve sizinle tanışmaya lütfen yazın ve karşılık verin bana.

  2. Slm hacer senin durumunu cok iyi anniyorum bende seninle ayni dertten muzdaribim seni cok beyendim benimle ask yasamak istersen beni faceden bul adimi girmen yeterli bulent yasar şapkali top sakkalli biriyim hatayliyim bana ulaş bekliyorum.

  3. selam.hacer.nasilsin adim ismail aslen zonguldakliyim istanbulda calisiyorum 2 evlilik yaptim veg bosanndim senin arkadaşın olmak isterim sende kabul edersen

    • Bitlisin Güzel kızı sisden cevap bekliyorum cok gusel hoş bir bayansiniz arkadaşım yok diye üzülme hiç arkaşım çünkü artık ben sana adayım var mısın?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>