Bazoocam Türkiye

bazoocam kızları

Bazoocam rusia, Bazoocam Türkiye, Merhabalar herkese arkadaşlar makalemizi yazmadan önce sizlere “bazoocam nedir” bunu anlatmak istiyoruz. Kendi bünyesinde büyüyen ve kendine ait sistem özellikleriyle tanılan yegane, 18+ sitedir. Fakat bu site bizlere nasıl ulaştı ve nasıl tanıdık birazcık bundan bahsetmek istiyoruz izninizle.

Malesef ülkemizde çoğu şey yasaklanmakta tamam kabul ediyoruz aşırı, tehdit oluşturucu siteler kapansın ama bu tarz bazoocom tarzı sitelerde zaten küçük yaş sınırı koruması var ve ttnet tarafından bunları engelleyebiliyorsunuz. Neden mahkemeler tarafından kapatılıyor bunu anlayamıyoruz. Türkiye’de bu şekilde bir site yapmaya kalkışsak gerçekten kıyamet kopar herkes saldırır, kapanmasını ister bizce bu kesinlikle yanlış!

Bizler kendini geliştiren bir ülke olmalıyız bakın bugün bir amerikaya yada ne bileyim almanya, hollanda, belçika’ya kendilerini teknoloji anlamında geliştirirken bütün büyük firmalar buna google de dahil hepsi buralardan ve şuna inanın verdikleri vergiler ve gelir kaynağı internet üzerinden çığ gibi büyüyen şirketlerdir.

Bazoo cam örnek verilen bir sitedir bizler başka dalda yada tarzda projeler yaparak ülkemizi ileri taşımalıyız maddi ve prestij anlamında kaliteli bir ülke olmamız gerekli. Diğer ülkeler hazinesine güç kazandırırken biz sadece oturmuş izler konumdayız şuanda bu bir gerçektir malesef üzülerek bu cümleyi kuruyoruz.

Cümlemizi burada bitirirken bizlerin ne demek istediğini eminim ki anlamışsınızdır! Çünkü her yapılan gelişme yada projede ülkemiz daha ileri gidecektir ama lütfen destek verelim, verelim ki bir yerlere gelebilelim sonuç olarak bu şimdilik olumsuz olsa da umutlar hiç bitmemeli her zaman daha yapıcı ve bütünleştirici olalım lütfen sizlere bazoocam sitesi ve internet aleminde neler yapabileceğimizden bahsettik ‘Türk webmasterler’,i olarak herkese başarılar dileriz kizarkadasbul.net yönetimi başarıyı daime alkışlayacaktır ve destekleyecektir katkılarımızın olmasını isterseniz bizlerle buluşmanız veya mail atmanız yeterli olacaktır.

Bazoocam videosu izlesene;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

En Güncel Arkadaşlık Sitesi