Aslı Tekirdağ Çorlu

Aslı Tekirdağ Çorlu arkadaş ara, Tekirdağ kız arkadaş bul, Merhaba seven sevmeyen herkese nasılsınız bakalım? Artık bende sizlerin arasına katılmaya karar verdim resmimde göreceğiniz üzere oldukça sağlam ve sert bir bayanım öyle olur olmaz herkesle konuşmam, muhabbet etmem. Sizler beni yanlış tanımadan önce ben neler istediğimi ve hangi özelliklere sahip olduğumu, kısaca kendi hakkımda her şeyi söyleyeceğim.

Benim yaşım 33 tekir dağ çorlu doğumluyum ve balık burcu özelliklerine sahibim duygusal yapım haricinde devamlı olarak morali yüksek olan bir kadınım daha öncesinde birlikte olduğum bir kişi oldu. Özel bilgilerim için şuan detay vermeyeceğim ancak gerçekten iyi tanırsam güvenirsem karşıma çıkacak olan kişiye kendimle alakalı her şeyden bahsedeceğim bu belki iyi belkide kötü olur ama ne olursa olsun gerçekleri konuşalım.

Karşımdaki arkadaştan da aynı ilgi ve alakayı bekliyorum eğer bana bir kez bile yalan konuşacak olursa onu vururum. :) Sözlerimin sertliği ve çok sinirlendiğim ‘e dair bu sözü kullandım kimse korkmasın :) ama iyi bir şey olsa herkes yalan konuşmayı seçer yolunu o şekilde bulurdu benim istediğim kişi açık sözlü dürüst bir insan olmalı.

Paraya önem vermem yeteri kadar yani aç kalmayacak kadar durumu olsun orta halli birde maaş alsın! tabi ki bu sikorta dahilinde bir iş olmalı yeterli bu kadarı daha başka ne istenir ki! Maddi anlamda önemli olan iyi bir ilişki belkide evlilik diyelim her şeyin hayırlısı olması dileğiyle.

tekirdağ çorlu aslı bayan arkadaş

Benim anlatacaklarım bu kadar benimle tanışmak ve görüşmek isteyenler lütfen yazımın altına yani bu bölüme yorum yazsınlar yazılan yorumlara göre yanıt vereceğim. İçlerinden bir yada 2 kişi seçerek onlarla konuşmak istediğimi bilmenizi istiyorum.

Herkese mutlu günler ve her gününüz neşeli geçmesi dileğiyle kimse üzülmesin kimseler ağlamasın dostlar.

Alakalı Etiketler
 • çorlu bayan arkadaş
 • corlu bayan
 • tekirdag bayan arkadaş
 • çorlu arkadaşlık sitesi
 • çorluda bayan arkadaş
 • corlu kızları
 • Tekirdağ kaşarlari
 • corlu ve tekirdağ da bayan
 • tekirdağ çorlu bayan arkadaş
 • Çorlu Kız numaraları
Tıkla ve Hemen Sohbet Et

8 Yorum

 1. slm tekirdagda yaşayan tatlı bayanlar ben tekirdagdan ömer tanışmak isteyen bayanlara duyurulur yalnızım.

  Cevapla
 2. selam aslı ilk defa bu tür siteleri geziyorum beni tanımanı isterdim . Yazdığın gibiysen ben seninle tanışmak istiyorum.görüşmek üzere.

  Cevapla
 3. aradığını buldun mu bilmiyorum yazılarını okudum ki okursan tanışmayı isterim.

  Cevapla
 4. slm 15 seneden beri çorluda çalışıyorum sizinle tanışmak isterim ara beni.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: