Ardahan Arkadaşlık Sitesi

Ardahan Arkadaşlık Sitesi, Ardahan arkadaş bul, Ardahan kız, bayan arkadaş arama, Merhaba güney doğu anadolu da bulunan ve çevresi ve coğrafi yapısına göre kışları gerçekten kış, yazları ise cehennem sıcaklığını yakalayan ilimiz ardahandan bahsedeceğiz. Burada tabi ki her genç kendine göre kız arkadaş bulma şansını biraz zor kazanmakta nasıl mı?

Doğu illeri biraz bu tarz arkadaşlık ilişkilerine olumsuz bakmaktadır. Bunu büyük ‘Türkiye’, de yaşayan herkes bilir. Genelde ilişkiler bu bölgede görücü usulu ile yapılmaktadır yada bir erkek bir kızdan hoşlanıyor ise ciddi anlamda ve o kız ile bir gelecek kurmayı gerçekten istiyorsa annesine söylüyor ve en azından küçük bir nişan tertip edilerek kızı sahiplenmiş, ilişkilerinin adını koymuş oluyorlar.

Şimdi diyeceksiniz başka türlü iki genç insan aşık olup çıkma anlamında bir yerlere gidemiyorlar mı? Malesef arkadaşlar bu şekilde yaptıkları anda dedikodu çıkıyor ve tanıdık, akraba tarafından olumsuz bazende kötü kavgalara neden oluyor. Kim ister bu şekilde arkadaşlık yapmayı tabi ki kimse istemez ama yapacakta pek bir şey yok bu yöre ve bu adetler böyle gelmiş böyle gitmektedir.

Bizler bunu kesinlikle onaylamıyoruz her genç arkadaşıyla rahatça gezebilmeli karşısındaki kişiyi tanıyabilmeli sonucunda kaçıncı asırda yaşıyoruz. Bu kuralı ve bu baskıyı bozmak adına ilk girişim bizden olsun istedik sizlere özel “kizarkadasbul.net” sitesi olarak sayfamızı bu şekilde inşa ederek bizlere fotoğraflarını gönderen doğunun incisi ardahan ili ve köylerine ait üyelerimizi tanıtmak istiyoruz.

Resimler kendilerinden onay alınarak eklenmiştir. Esasında biz site olarak kurallarımızın içinde üyelerden gelen resimleri, bizlere yazdıkları bilgiler doğrultusunda yayınlayarak yapmaktayız. Eğer bu durumdan şikayetçi olan yada resminin kaldırılmasını istenilen üyelerimiz olursa resimler hemen kaldırılmaktadır.

Arkadaşlar sayfamızda şunlarda yakın zamanda sayfa olarak tanıtılacaktır.

Ardahan haber ardahan köyleri ardahan ilçeleri ardahan göle ardahan resimleri Ardahan devlet hastanesi ardahan türküleri ardahan hava durumu“, bizleri bekleyiniz. İyi günler iyi dostluklar dileriz.

Kız arkadaş bul üyelerine özel bayanların halay videosunu izlemek isteyenler için.

ardahan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:

En Güncel Arkadaşlık Sitesi

Canlı Sohbet,kameralı sohbet